Meghan Beni Çıplak Gördü ve Dalga Geçti

Meghan Markle
Meghan Markle
Eski oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile evlenmek için Hollywood'a veda etmişti. Aslına bakılırsa İngiliz kraliyet ailesine girdikten sonra adım attığı hayatın "defterini de" çabuk kapattı. Yine kendi ülkesinde, alıştığı çevrede sıfırdan ve başka bir atmosfer yarattı kendisi ve ailesi için. Ama görünüşe göre onu ne eski oyunculuk günlerindeki arkadaşları unuttu ne de bir fırtına gibi esip geçtiği İngiliz kraliyet ailesi.

Oyunculuk Hayatı Geride Kaldı Ama Yine Pırıltılı Dünyanın İçinde

Özetle artık eşi Prens Harry, çocukları Archie ve Lilibet ile birlikte lüks bir malikanede yaşıyor Meghan Markle. Her ne kadar Hollywood'a yakın olsa da artı eskisi gibi oyunculuk yapmıyor. Ama özellikle de şöhretini borçlu olduğu Suits dizisindeki rol arkadaşları sık sık onu anıyor. Buna yeni bir halka da dizide sevgilisini canlandıran Patrick J. Adams tarafından eklendi. Markle ile Harry'nin 2018'deki düğününe de katılan Adams, kısa bir süre sonra rol alacağı Broadway oyunu hakkında Entertainment Weekly'ye konuştu. Bu arada da eski rol arkadaşı Meghan Markle ile yaşadığı komik anları da anlattı.
Meghan Markle

'Beni Çıplak gördü ve Çok eğlendi'

Patrick J. Adams, Suit dizisinde oynadığı dönemde Los Angeles'ta sahnelenen 9 Circles adlı oyunda sahneye çıktı. Gösterilerden birine de arkadaşı Meghan Markle'ı davet etti. O anda yaşananları da EW'ye şöyle anlattı Patrick J. Adams: "Benim çıplak olarak sahneye çıktığım bu oyunu izledi. Ardından da benim sahnedeki görüntümü şaka konusu yaparak uzun süre dalga geçti." Markle'ın eski rol arkadaşı Adams, bu arada pandemi yüzünden defalarca ertelenen yeni tiyatro oyunu Take Me Out'a da Markle'ı basın aracılığıyla davet etti. Sonra da "Elbette ona bir davetiye de göndereceğim" dedi.
Meghan Markle

'Meghan`ı Tekrar Suyun Bu Tarafında Görmek Güzel'

Patrick J. Adams, Meghan Markle'ın diziden ayrılıp İngiltere'ye gitmesinden sonra da aralarındaki iletişimin kopmadığını anlattı. Oyuncu " Birkaç kez mesajlaştık. İkimiz de birbirine yakın zamanlarda evlendik ve kendi ailemizi kurduk. Görüldüğü üzere yüksek profilli bir ailesi var. Ama en önemlisi Meghan'ı tekrar suyun bu tarafında görmek güzel" diye konuştu. kaynak: kelebek

İngiliz Kraliyet Ailesinden Ayrıldılar

Prens Harry

2016'da Prens Harry ile ilişki yaşamaya başladı ve iki yıl sonra da evlendi. Önce Archie adını verdikleri bir erkek bebekleri, sonra da Lilibet adlı bir kızları oldu. Ocak 2020 yılında, çift kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak geri adım atmayı ve zamanlarını İngiltere ve Kuzey Amerika arasında bölmek istediklerini açıkladı. Çift ayrıca hayır kurumlarını ve Kraliçeyi desteklemeye devam ederken finansal olarak bağımsız olacaklarını söyledi.  Aynı ay, çiftin avukatları, paparazzi fotoğrafları medyada yayınlandıktan sonra basına yasal bir uyarı yaptı. Düşes Markle, kıdemli bir kraliyet ailesi üyesi olarak Dünya Kadınlar Günü öncesinde son kez Dagenham'daki Robert Clack Okulu'nu ziyaret etti. O ve eşi Prens Harry 31 Mart'ta görevlerinden resmen istifa ettiler. Şuanda hayatlarına Los Angeles'ta devam ediyorlar.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski