Aldatma Eylemi Ne Zaman Başlar?

aldatmak

Aldatma eylemi ne zaman başlar? İşte bazı nedenler!

Aldatma eyleminin başlangıcında, olayın öznesi olan kişiyle ne zaman tanıştıklarından çok ilişkiye, üç yaz önce mutfakta iyi gitmeyen bazı konuşmalara ya da beş yıl önce taksideki somurtkanlığa odaklanılmalıdır. Sonunda yoldan sapan tarafın anlık ama gerçek sebeplerden bazıları şöyle sıralanabilir:

Bitmeyen meşguliyet: Nadiren elinize geçen bir hafta sonu, baş başa geçmektense farklı projelere ayrıldı, size ait olması gereken vakit ise hep ‘’daha önemli’’ bir iş için harcandı.

cinsel arzu

İhmal: Yoğun temponuzda vakit yaratıp görüşmek istediğinizde, karşı tarafın sizinle aynı heyecanı ve çabayı paylaşmadığını fark ettiniz.

Utandırma: Başkalarıyla birlikteyken, sohbeti canlı tutmak için sizin paylaşmaktan hoşlanmadığınız o anıyı seçti. Nasıl hissettiğiniz, çevredekilerin eğlencesinden daha önemli olmalıydı.

Sahiplik: Artık planlar size sorulmadan, programınız dikkate alınmadan yapılıyordu veya ortak alanlar, eşyalar fikrinize ihtiyaç duyulmadan değişebiliyordu.

Flört: Kasıtsız da olsa, belki kendisi de henüz farkına varmadan, hoşlanmayacağınız kadar samimi iletişimlerde bulunuyordu.

Çok fazla tartışma: Sıklıkla ufak da olsa sayıca fazla tartışmalar artık en özel anlarınızda dahi yaşanmaya başlamıştı.

Şefkat eksikliği: Başlattığınız ufak jestler karşılık bulmuyor, bazen uzattığınız el tutulmuyordu. Artık böyle romantik oyunlara gerek yoktu.

Cinsel çekimde azalma: Artık birbirinize karşı olan o güçlü çekim zayıflamıştı. Arzulama hissi giderek azalıyordu.

aldatmak
  kaynak: gazete şok

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski