Aslı Enver ve Önder Öztarhan Kameralardan Kaçamadı!

aslı ender

Aslı Enver ve Önder Öztarhan aşkı belgelendi!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Şarkıcı Murat Boz ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Enver, bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile birliktelik yaşıyor. Çiftin aşkı sonunda belgelendi. Aslı Enver ile Önder Öztarhan, ilk kez baş başa yemekte görüntülendi.

Uzun süre aşk yaşadığı Murat Boz'la evliliğin eşiğinden dönen oyuncu Aslı Enver, Önder Öztarhan ile bir süredir aşk yaşıyor. Çift, ilişkilerini sır gibi saklamaya çalışsa da aşk resmen belgelendi.

Gözlerden Uzak

Gossippasta tarafından görüntülenen ikili, baş başa keyif yaptı. Yaklaşık iki saat mekanda kalan çift, daha sonra Alaçatı sokaklarını dolaştı. Sevgililer, İstanbul’da görüntülenmemek için gözlerden uzak mekanlarda buluşuyor.

Aslı Enver' Sessizliği

Öte yandan Önder Öztarhan, önceki gün Emirgan’da evine girerken objektiflere yansıdı. Bir aracın içinde arkadaşıyla görüntülenen Öztarhan, dakikalarca torpide gözünde bir şeyler aradı. Önder Öztarhan'a, Aslı Enver'le evlilik sorusu yöneltildi. İş insanı sorular karşısında sessiz kalmayı tercih edip, "İyi geceler" demekle yetindi.

"Her Şey İlk Görüşte Oldu"

Önder Öztarhan, geçtiğimiz haftalarda 'Magazin Masası' programına yaptığı açıklamada, "Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni. Şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu" ifadelerine yer vermişti.

 

3 Yorumlar

  1. davul bile dengi dengine demişler :)

    YanıtlaSil
  2. kadınlar kötü erkeklere aşık olur iyi erkeklerle dertleşir derler.

    YanıtlaSil
  3. morat bozu bırakıp bu herife takılmış. ilginç

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski