Berk Oktay, İkinci Kez Koronaya Yakalandı

berk oktay

Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay, ikinci kez koronaya yakalandı... Sözleri korkuttu

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Çağatay karakteri ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Berk Oktay, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Berk Oktay, sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Oktay, "Virüs bu sefer ciddi anlamda sarstı. Lütfen maskelerinizi çıkarmayın ve tedbirli olun" dedi.

Kuruluş Osman'ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy ile evlilik hazırlıkları yapan Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay ikinci kez koronavirüse yakalandı. Berk Oktay, sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Oktay, paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Herkese merhabalar. Maalesef ikinci kez Covid-19'a yakalandım. Öncelikle şifa dileklerini ve duasını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Beslenmeme, sağlığıma çok dikkat etmeme rağmen virüsten kaçamadım ve bu sefer ciddi anlamda sarstı.
berk oktay korona oldu

'Virüs etkisin kaybetti ve artık çok da fazla önleme gerek yok' gibi bir algı oluştu maalesef. Lütfen maskenizden uzaklaşmayın ve olabildiğince tedbirli olmaya devam edin. Toparlıyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere. Sevgiler..."

                                                          kaynak: akşam magazin

3 Yorumlar

 1. geçmiş olsun. aşılarınız eksik etmeyin. şakası yok bu hastalığın.

  YanıtlaSil
 2. ben de iki defa yakalandım. 2. sefer olduğumda aşı oldum çok hafif atlattım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lütfen ayrım yapmadan aşılarınızı yaptırın. yoğun bakıma düştüğünüzde geç olabilir.

   Sil
Daha yeni Daha eski