Chelsea Taraftarı Maria Liman Putin'e Seslendi

Maria Liman

Dünyanın en seksi taraftarı Maria Liman, Putin'e seslendi!

Rusya'da 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken ve giydiği kıyafetlerle turnuvanın en çekici taraftarı seçilen model Maria Liman, Ukrayna-Rusya savaşına yönelik olarak yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Putin'den Ukrayna'daki operasyonları durdurmasını isteyen model, Ukrayna'yı destekleyen bir gönderi yayınladı.

2018 Dünya Kupası'nda en çekici Dünya Kupası taraftarı seçilen Rus model Maria Liman Rus model Maria Liman'ın paylaşımı gündeme oturdu.

Liman'ın "Artık savaş olmasın" sözleriyle başlayan gönderisi sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Artık savaş olmasın

Rus olan Liman, biri Rus diğeri Ukryana bayrağına sarılı iki çizgi film karakterinin birbirlerine sarıldığı bir gönderi yayınladı.

Liman'ın gönderisine "Mucizelere inanırım" notunu eklemesi dikkatlerden kaçmadı.

Rus olan Liman

Rus ve Ukrayna bayraklarına sarılı karikatürlerden sonra bir video yayınlayan Liman, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e seslendi.

Liman Putin'den operasyonları durdurmasını istediği gönderisinde, "Başımın üstünde huzurlu bir gökyüzü istiyorum. Rus olduğum için gurur duymak istiyorum. Rusya'nın dünya mirası, güçlü ekonomisi, olimpiyat şampiyonları, kültürüyle gurur duymak itiyorsum. Dünya tarihinde bu şekilde yer almak istemiyorum. Batı dünyasındaki tepkiler çok acı. Her zaman gülümsemeyle karşılanan bir ulustuk, yeniden sevilmek istiyorum" dedi.
Liman

Putin'e oy verdiğini ifade eden Liman, Rusya Devlet Başkanı'ndan müzakere masasında olumlu adımlar atması için özel istekte bulundu.

VV Putin'e oy verdik

Liman, "Biz eşsiz insanlarız, yetenekli, akıllı, diğerlerinden önde, cömert, neşeli, kibar! Elbette herkese böylesine büyük bir ülkeyi yönetme hakkı verilmez. İşte bu yüzden biz Ruslar en bilge, en zeki, en dürüst VV Putin'e oy verdik! Halkı önemseyen, halkıyla gurur duyan ve onları seven VV Putin, size ve bilgeliğinize inanıyoruz, lütfen Rus ve kardeş halkların huzur içinde uyumasına izin vermeyen tüm operasyonları durdurun. Müzakere masasına oturun ve doğru kelimeleri bulunç Müzakere etmeyi biliyorsunuz! Çok acı çekiyoruz!" diye konuştu.
Liman
                                                       kaynak: gazete şok

5 Yorumlar

 1. Putin kesinlikle savaşı bitirir bunu duyduktan sonra hihi

  YanıtlaSil
 2. "savaşmayın, sevişin" demiş atalarımız :)

  YanıtlaSil
 3. sizin yüzünüzden sitem kapanacak :(

  YanıtlaSil
 4. biz ne yaptık kanka :) savaş bitsin istiyoruz ne var bunda :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski