'Dünyayla Benim Aramda' Dijital Platforma

Demet Özdemir'den 'Romantik' Açıklama!

Son olarak Şükrü Özyıldız ile başrolünde yer aldığı 'Aşk Taktikleri' filminde kamera karşısına geçen Demet Özdemir'in, yakın zamanda nikâh masasına oturması beklenen Oğuzhan Koç'un 37'nci yaş gününde yayınladığı poz ve mesaj sosyal medyada ses getirmişti. Asmalımescit'te bir mekanda görüntülenen ünlü oyuncu, muhabirlerin "Çok romantik bir paylaşım" yorumuna yanıt verdi.
'Dünyayla Benim Aramda' Dijital Platforma
Demet Özdemir
Can Yaman'la partner olduğu 'Erkenci Kuş' dizisinden sonra kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan Demet Özdemir, dün gece Buğra Gülsoy ile başrolü paylaşacağı 'Dünyayla Benim Aramda' adlı yeni projesinin yayınlanacağı dijital platformun Asmalımescit Soho House'da düzenlediği akşam yemeğine katıldı.
"Güzel bir event ve buluşma oldu. Çok fazla detay veremeyeceğim" diyen 30 yaşındaki güzel, "Çok romantik bir paylaşım ile Oğuzhan Bey'in doğum gününü kutladınız" diyen basın mensuplarına, "Romantik mi buldunuz? Ne güzel" yanıtını verirken, gülerek "Ben çok beceremiyorum romantik olmayı. Çok romantik komedi yaptım ondandır belki" dedi.
Demet Özdemir -Oğuzhan Koç
Demet Özdemir -Oğuzhan Koç

kaynak: gazete şok
 

4 Yorumlar

  1. birbirine ne kadar da yakıştılar

    YanıtlaSil
  2. ayyy çok tatlılar ya :) bayıldım valla

    YanıtlaSil
  3. 41310. pirge peeler. pastry spatulas & palettes cake palette. creme. 71210. creme palette round tip 20 cm. chefs vegetable fruit knives kitchen knives. ecco. 38051. Pirge develops products suitable for professional users and industrial use while pratik has focused on products suitable for home use. the company’s two brands pirge and pratik have their products distributed to the whole of turkey and their products are also exported to 50 countries in the turkic republics, middle east, northern africa, and. Pirge meaning.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski