Eylül Gibi Ancak Tatil Yapabiliriz

Romantik Çift, Yeni Projelerini Açıkladı!

Geçtiğimiz yaz sürpriz bir şekilde ilişkilerine başlayan Melisa Aslı Pamuk-Mustafa Mert Koç çifti, öceki gün bir AMV'de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşarak yeni projelerinden bahseden ikili, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.
Eylül Gibi Ancak Tatil Yapabiliriz
Melisa Aslı Pamuk-Mustafa Mert Koç
Tescilli güzel Melisa Aslı Pamuk, 2019'da aşk yaşamaya başladığı futbolcu Oğuzhan Özyakup'la 2021 yılının haziran ayında yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Bodrum'da giden Melisa Aslı Pamuk, aradığı aşkı Mustafa Mert Koç'ta bulmuştu.
Aşkları tam gaz devam eden ünlü çift, geçtiğimiz gün Vadistanbul'da görüntülendi. İkili, Moda caddesinde bulunan bir restoranda yakın arkadaşlarıyla buluşarak yemek yedi.
Basın mensuplarıyla konuşarak İki hafta içinde yeni şarkısını çıkaracağını söyleyen Koç, "Çok heyecanlıyım, şarkıyı ilk dinlettiğim yakın arkadaşlarımdan güzel tepkiler aldım hayırlısı olur umarım" dedi.
Tatil için plan yapmadıklarını söyleyen Pamuk ise, "Çekimi devam eden projeler var, bu sene tatil zor görünüyor. Eylül gibi ancak tatil yapabiliriz" ifadelerini kullandı.
Tescilli güzel Melisa Aslı Pamuk
Vadistanbul
Pamuk ve Koç, neşeli ve samimi tavırlarıyla muhabirlere teşekkür ederek, gözden uzaklaştılar. Melisa Aslı Pamukl'un kedisiyle gezmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

1 Yorumlar

  1. Geçtiğimiz yaz sürpriz bir şekilde ilişkilerine başlayan Melisa Aslı Pamuk-Mustafa Mert Koç çifti, öceki gün bir AMV'de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşarak yeni projelerinden bahseden ikili, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski