Querida Madre: Canım Annem İspanya`da

'Canım Annem' İspanya'da izleyiciyle buluştu

TV8’de yayınlanan yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapım’ın üstlendiği, günlük dizi “Canım Annem” İspanya’da izleyiciyle buluştu.
Querida Madre: Canım Annem İspanya`da
Querida Madre - Canım Annem
Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabcı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker ve Emre Atılgan gibi başarılı oyuncu kadrosu ile Şubat ayında TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan “Canım Annem” İspanya’nın Divinity kanalında “Querida Madre” ismiyle İspanyol izleyicisiyle buluştu.

“Canım Annem” İlk 3 Ayda 9 Ülkeye Satıldı

Yönetmenliğini Ece Tahtalıoğlu Pertez ve Emrah Şendur’un üstlendiği “Canım Annem”; küçük Zeynep’in (6) bir kazada annesini kaybetmesi ile başlayan hayat hikayesini anlatıyor. 3 ay önce yayın hayatına başlayan “Canım Annem” şimdiden 9 ülkeye satıldı. İspanya’dan sonra Bulgaristan, Slovenya, Romanya, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Litvanya ve İsrail’de önde gelen TV kanallarında izleyiciyle buluşacak yapımın önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelere de satışının yapılması planlanıyor.

4 Yorumlar

Daha yeni Daha eski