Hakan Ural'dan Acun Ilıcalı Hakkında Şoke Eden Sözler!


Hakan Ural'dan Acun Ilıcalı Hakkında Şoke Eden Sözler! Eski Patronunu Yerden Yere Vurdu

Hakan Ural sunuculuğunu üstlendiği Neler Oluyor Hayatta programında eski patronu Acun Ilıcalı hakkında söyledikleri ile ağızları açık bıraktı. Hakan Ural, ünlü televizyoncunun diksiyonunun düzgün olmadığını ifade ederek "Acun'dan 'açıkçası' kelimesini alın, konuşamaz" dedi.
Hakan Ural'dan Acun Ilıcalı Hakkında Şoke Eden Sözler!
Hakan Ural - Acun Ilıcalı
Kanal D'de ekrana getirilen Nur Tuğba Namlı ile birlikte sunuculuğunu üstlendiği Neler Oluyor Hayatta programıyla hafta için her gün izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, canlı yayında gündem olacak sözler sarf etti. Bazı kişilerin konuşamadığını ifade eden Hakan Ural, eski patronu Acun Ilıcalı'yı da hedef aldı.

"Acun'a De Ki 'Açıkçası' Kullanmadan Konuş De, Konuşamaz"

Acun Ilıcalı'nın konuşamadığını belirten Ural, şunları söyledi: "Acun'a de ki 'açıkçası' kullanmadan konuş de, konuşamaz. Böyle kalır... Çok var öyle insan bu arada, görüyorum. Açıkçasıyı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; 'Ben bugün açıkçası yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim.' Desen ki, şu açıkçısını çıkarttım buradan. Sen yine aynı cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey... 'Açıkçası' dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani 'açıkçası, hadi neyse' dersen yani açık açık söylemek istemiyorsun... Ama hem açıkçası deyip hem konuşmak çok garip değil mi? Zaten konuşuyorsun oğlum"
kaynak: akşam magazin

2 Yorumlar

  1. Kanal D'de ekrana getirilen Nur Tuğba Namlı ile birlikte sunuculuğunu üstlendiği Neler Oluyor Hayatta programıyla hafta için her gün izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, canlı yayında gündem olacak sözler sarf etti.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Desen ki, şu açıkçısını çıkarttım buradan. Sen yine aynı cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey... 'Açıkçası' dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani 'açıkçası, hadi neyse' dersen yani açık açık söylemek istemiyorsun... Ama hem açıkçası deyip hem konuşmak çok garip değil mi? Zaten konuşuyorsun oğlum"

      Sil
Daha yeni Daha eski