Yeni Bir Sergi Düşünebilirim

Engin Altan Düzyatan: Yeni Bir Sergi Düşünebilirim

Engin Altan Düzyatan, önceki gün İstinyePark'daydı. Tek başına AVM'ye gelen ve Markalar Sokağı'nda bulunan bir restoranda toplantı gerçekleştiren ünlü oyuncu, toplantı çıkışı vale noktasında aracını beklerken objektiflere yansıdı.
Yeni Bir Sergi Düşünebilirim
Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan, 2017 yılında gittiği Kenya seyahatinde çektiği fotoğrafları sergi ile satışa çıkarmış, elde edilen geliri de o bölgede suya ulaşımı zor olan insanlar yararına su kuyuları açılmasında kullanmıştı.

"Neden Olmasın?"

Başarılı oyuncu "Öyle bir projeyi tekrarlamayı düşünüyor musunuz? sorusuna, "Evet, o sergi amacı nedeniyle çok değerli bir projeydi. O dönem çektiğim ve sonrasında da koleksiyona eklediğim özel fotoğraflar var. Neden olmasın, yeni bir sergi düşünebilirim" açıklamasını yaptı.
Kısa süren sohbet oyuncunun aracının gelmesiyle son bulurken, basın mensuplarına "Kolay gelsin" dileklerini ileten Düzyatan, AVM'den ayrıldı.
kaynak: acunn

2 Yorumlar

  1. Engin Altan Düzyatan, 2017 yılında gittiği Kenya seyahatinde çektiği fotoğrafları sergi ile satışa çıkarmış, elde edilen geliri de o bölgede suya ulaşımı zor olan insanlar yararına su kuyuları açılmasında kullanmıştı.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski